Zowel in de Eredivisie als de Keuken Kampioen Divisie staat er vrijdagavond een confrontatie tussen een Noord-Brabantse en een Limburgse club op het menu. Dat leidde tot de nodige verwarring bij de politie.

Beeld: NL nieuws/Jessy, het stadion van NAC Breda
Bij Tilburg werden bussen met MVV-fans door de lokale politie van de snelweg gehaald en naar het Koning Willem Stadion geleid. De club speelt echter in Rat Verlegh Stadion tegen NAC Breda. De politie dacht echter dat het om bussen met aanhangers van Fortuna Sittard ging.
De wedstrijd in Breda begint mede hierdoor 10 minuten later, al was het niet de enige reden. Ook scheidsrechter Edwin van de Graaf was vertraagd, zo meldt 1Limburg.
Volg de wedstrijden van de Eredivisie en de Keukenkampioendivisie in onze voetbalcenter.
Het verhaal is anders. De bussen vóór jullie waren van Fortuna en werden door ons begeleid. Jullie buschauffeur dacht waarschijnlijk dat hij al in Breda was want hij reed er gewoon achter aan. Ken je topografie! Fijne wedstrijd en goede reis naar huis als jullie de weg weten.
— Politie Tilburg eo (@Politie_Tilburg) October 22, 2021