Feyenoord overweegt de veiligheidsnetten die tijdens Europese wedstrijden in De Kuip hangen ook te gebruiken tijdens De Klassieker. Dat meldde Feyenoord Transfermarkt maandagochtend.

Beeld: NL nieuws/FeyenoordFan30
In dat geval zullen de netten na de Conference League-wedstrijd tegen Maccabi Haifa op donderdag 9 december niet worden weggehaald. De thuiswedstrijd tegen Ajax is dan namelijk de eerstvolgende. Deze wordt op zondag 19 december gespeeld. Een definitief besluit is er overigens nog niet.
De netten zijn bedoeld om het gooien van voorwerpen op het veld tegen te gaan. Afgelopen zondag werd het competitieduel tegen AZ nog kort stilgelegd, nadat er met bekers en blikjes naar AZ-aanvoerder Owen Wijndal was gegooid. Bij de Eredivisieduels van andere clubs was het bier gooien dit seizoen al geregeld een thema.
#Feyenoord *overweegt* om de tien meter hoge veiligheidsnetten éénmalig te laten staan, na de laatste wedstrijd in de groepsfase van de #UECL (Maccabi Haifa-thuis, donderdag 9 dec). De eerstvolgende thuiswedstijd hierna staat Feyenoord-Ajax op het programma (zondag 19 dec).🥇 pic.twitter.com/E66ROI47jp
— Feyenoord Transfermarkt (@FeyenoordTM) November 8, 2021